06 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Kurulumum Yapılmıyor!

Ağustos 2013 ayı başından itibaren Türksat Müşteri hizmetleri tarafından defalarca aranarak tarife değişikliği üzerine beni ikna ettiler. Beni kurulum yapacak olan taşeronlarının arayacağını bildirdiler, taşeron gerçekten de 5 gün sonra cumartesi Sabah 9:00'da telefon etmiş, bize ulaşılamadıklarına dair bir bildirim gönderdiler. Sonrasında Müşteri hizmetlerini en az 5-6 defa aradım, beni her defasında başka numaralara yönlendirdiler. Sonunda taşeron firmaya ben ulaştım, ancak bana randevu tarihini ancak 2 gün sonrasına verebildiler. Taşeron firmada çalışan ( Güvenay Telekom) A**** Y. isimli şahıstan da şikayetçiyim, kimse konuyla ilgili yardımcı olmaya çalışmıyor.

Kemal 204 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 1997396 Şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından incelemeler gerçekleştirilmiş olup Türksat Kablo A.Ş. ve Tesis Elektronik stoklarına uydunet modemlerin gelmesi dahilinde kurulumunuzun gerçekleştirilebilceği bilgisi aktarılmıştır, bu süre içerisinde kurulumunuzun yapılamayacağı ve talebinizin devamının veya bekleme sürecine alınması gerektiğinin bilgisi ve faturalandırma bilginiz tarafınıza yetkili birimimiz tarafından aktarılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 1997396 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön