Teledünya (Türksat) Kurulum Yapıldığından Beri Hizmet Alamıyorum!

Özge K. |

Kurulum yapıldığı günden beri hizmet alamıyorum, sürekli kesinti yaşıyorum. Kar yağdığında otomatik santral hizmeti konulmuş. Arıza var gideriliyor. Almadığım hizmetin parasını ödemek zorunda değilim. Kurulduğu günden beri bugün geçecek yarın geçecek düzelecek diye oyaladınız, şimdi de sözleşmenin cayma süresi geçti çıkamazsınız diyorsunuz. Hakem heyetine başvurmadan önce size söylüyorum. Sözleşmemi fesih edin.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  15:31

  Sayın Abonemiz;

  4687464 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 20-01-2016 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile şikayet kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir.

  Yetkili birimlerimizin oluşturulan şikayet kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde genel bir sorun olmasından kaynaklı yavaşlık yaşandığını modem değerlerinizin ideal aralıklara getirildiği belirtilmiştir.

  Tarafınız ile konu hakkında görüşüldüğü ve tekrar ekip yönlendirilecebileceği belirtilmiş olup ekiplerin gelmesi yerine hizmet iadesi talep etmeniz üzerine herhangi bir işlem gerçekleştirilememiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Özge K.
  20 Ocak
  17:05

  Buradan bu açıklamayı yapmanız neye yarıyor. Diyorsunuz ki tekrar kontrol edelim, modemi değiştirelim, bakalım. İlk günden bu yana sorun yaşıyorum, mecburmuyum sizinle devam etmeye? Sorunu çözmekten kastınız sadece ikna politikası uygulamak. Neden sözleşmeyi fesih etmeye yanaşmıyorsunuz? Müşteriye ele geçirlimiş bir fırsat olarak davranıyorsunuz? Tüketici mahkemesine gitmeden bu konuyu neden çözemiyoruz? Buradan yazmadan dönüş bile sağlamıyorsunuz. O halde buradan söylüyorum, neden çözüm üretmiyorsunuz? Hizmetin ayıplısı olmuyormu? İade istiyorum. Ve bu hakkım.

 • 20 Ocak
  16:00

  Sayın Abonemiz;

  4687464 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 19 Ocak
  09:14

  Sayın Abonemiz;

  4687464 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.