19 Haziran 2014

Teledünya (Türksat) Kumanda Arızasıyla İlgilenmiyor.

Teledünya cihazımızın kumandası bozuldu kanallar arası geçiş yapmıyor. Türksat'ı aradığımızda kumanda yenileme veya tamir yapmadıklarını söylediler yenisini almamız gerekiyormuş. Ancak kumandanın yenisini satan bir firma da yok .Türksat bir numara verdi burayı arayın diye 2 gündür telefonu açan yok sanırım bu cihazları satan şirket kapanmış veya iflas etmiş.

2 gündür evde televizyon izleyemiyoruz üyeliğimi de iptal edemiyorum 6 ay daha taahhüt var. Bir şirket sattığı cihazın tamirini veya yenilemesini nasıl yapamaz onu da geçtim müşteri hizmetlerine ne yapmamız gerek diyorum bizim sorunumuz değil diyorlar. Kendi paramla kumandanın yenisini de alamıyorum.

Fatih 2.971 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 24 Haziran 2014

  şikayete cevap vermiş olmak için cevap veriliyor asla çözüme yönelik bir çalışma yok

 • Fatih 19 Haziran 2014

  tele dünya şikayetime cevap yazmış 2 gündür arayıp ulaşamadığım numarayı tekrar bana göndermiş bu numarayı arayın diye. Türk sat tan herhangi bir hizmet almayı düşünen varsa benim halimi görsün bir daha düşünsün.

 • Kablo TV Temsilcisi19 Haziran 2014

  Sayın Abonemiz; 2512578 numaralı şikayetinize istinaden Yapılan incelemede Teledünya cihazınızın garanti kapsamı dışında olmasından dolayı ekiplerimiz tarafından herhangi bir müdehale yapılamadığı görülmektedir. Konu hakkında POZİTEK firması ile 0312 394 5090 numarasından görüşerek bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi19 Haziran 2014

  Sayın Abonemiz; 2512578 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön