20 Şubat 2014

Teledünya (Türksat) Kullanamadığım Ürüne İcra Gönderdi

2013 başında Kablo TV'ye üye oldum defalarca arandım HD yayına geçmem için kabul ettim evime gelip decoder getirdiler ve bana sormadan 2 yıllık taahhütmaneyi imzalatmışlar ama ben ısrarla sorduğumda taahhüt yok dediler.

Şubatta taşındım nakil için abone merkezine gittim cevap şok ediciydi taşındığınız yerde alt yapımız yok ödemek zorundasınız ama kullanamayacaksınız. Mail ortamında yazmıştım kullanamadığım ürünü nasıl öderim dedim? Adres değişikliğini de mail ortamında yazdım ama eski adresime yazmışlar ve totalde bu güne kadarki borcum 150 civarında olacakken avukat 580 TL olduğunu söyledi. Müşteri hizmetleri de 480 diyor çok mağdurum bana ne olur yardım edin.

Banu 341 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi05 Mart 2014

    Sayın Abonemiz, 2307314 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında yapılan incelemede sitemde görünen borç tutarınızın tahsilat ve işlem ücretleri kapsamından avukat tarafından gerçekleştirilceğinden dolayı avukat ile görüşülen bilgiler doğrultusunda tahsilat yapmanız gerekmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi20 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2307314 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön