Gökhan K. Teşekkür Mesajı

konuya gerekli ilgiyi gösterip sorunu halleden teledünya ekibine teşekkür eerim..

Teledünya (Türksat) Kanallar Yok!

Gökhan K. |

Teledünya (Türksat) üyesi olarak sürekli olarak kanalların büyük bir kısmını izleyememekteyim. Teknik desteği aradığım zaman bilgi gönderiyoruz. Düzelecek şeklinde yanıtlar almaktayım. Ve sürekli olarak farklı kanallar üzerinden sinyal alamama durumum devam etmekte ve bir türlü çözememekteler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan K.
  06 Kasım
  16:41

  konuya gerekli ilgiyi gösterip sorunu halleden teledünya ekibine teşekkür eerim..

 • 06 Kasım
  16:38

  Sayın Abonemiz;

  2799324 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan arızanın teknik ekibimizin müdahalesi sonrasında giderildiği beyan etmeniz üzerine tarafımızdan herhangi bir işlem gerçekleştirilememiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 05 Kasım
  17:48

  Sayın Abonemiz,

  2799324 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 05 Kasım
  09:43

  Sayın Abonemiz;

  2799324 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.