11 Ocak 2016

Teledünya (Türksat) Kanal İzleyemiyoruz...

04.01.2016 tarihinde Teledünya çağrı merkezini arayıp 102. kanalın temel pakette olmasına rağmen televizyonumuzda göstermediğini söylemiştik. Kayıt aldılar. Birkaç gün geçti ama sorunumuz düzelmedi. 08.01.2016 tarihinde tekrar aradık çağrı merkezini, yine kayıt alıp ilettiler ama hala kanalı izleyemiyoruz.

Biz her ay faturamızı ödüyoruz ama karşılığında hizmet alamıyoruz. Çağrı merkezindekiler sadece kayıt alıyor ama sorun çözmüyorlar. Sorunumuzun en kısa zamanda çözülmesini istiyoruz.

Merve 149 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4619157 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete konu olan Az Tv kanalının yayıncı kuruluş kaynaklı sorununun bulunduğu bilgisi iletilmiş bulunmaktadır. İlgili kanal hakkında yetkili birimlerimize bilgilendirme maili gönderilmiş olup en kısa süre zarfında sorun giderilecektir. TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür eder mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4619157 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön