03 Şubat 2014

Teledünya (Türksat) Kampanya Yaparken Nakil Olayını da Düşünün!

Teledünya (Türksat) kablo, mavi fırsat kampanyasında, 2 yıllık taahhüt süresi doldurulmazsa; kampanyaya katılan eski abonelerinden de, kampanya katılımında alınmayan tv kurulum (zaten kurulu), tv aktivasyon (zaten aktif) ve Uydunet aktivasyon (zaten aktif) ücretleri ve kampanya indirimi (kullanılan ay * 17,5 tl) alıyor.

Benim her an ikamet değiştirme zorunda kalabileceğim bir mesleğim var. Kurumun bu hizmeti; her ilde, bırakın her ili, hizmetin bulunduğu illerin her semtinde yokken, yani ben her gittiğim yere nakil yaptıramazken taahhüt koymaları çok akılcı değil.

Benim durumumda binlerce kişi var ve kampanyalarda bizim gibi insanlarında var olduğunu göz önünde tutmalıdırlar.

Mehmet 292 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2271740 numaralı şikayetinizle ilgili 03.02.2014 tarihinde sizinle yapılan görüşmede kampanya bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2271740 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön