24 Ağustos 2013

Teledünya (Türksat) Kampanya Koşullarını Yerine Getirmiyor!

Turksat firmasının her şey dahil yaz fırsatı kampanyasına müracaatta bulunarak abone olmak istedim. Kurulumu yapacak ekip 23.08.2013 geldi. Superonline fiber internet firmasının Turksat kablosunu iptal ettiğini söyleyerek bağlantı yapamayacaklarını benim bir hat çektirip kurulumu yaptıktan sonra bağlayabileceklerini belirttiler.

Ben de siz mevcut Superonline internet kablosunu iptal edin Turksat kablosunu aktif hale getirin veya bağlayın dediğim halde kurulumu yapmadan gittiler. Yani kurulumu ben yapacağım. Kampanya koşullarında açıkça Kablo TV kurulum ücretsiz yazdığı halde Turksat kurulum yapmamıştır. Müşteri hizmetleri ile de defalarca görüştüm ancak bir sonuç alamadım.

Ahmet 915 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz; 1975203 Nolu şikayetiniz ile ilgili incelemeler sonucunda ekiplerimiz tarafından 10.09.2013 tarihinde kurulumunuz gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ahmet11 Eylül 2013

  Buradan biz hat geçiremeyiz dedikleri yerden hat çekerek 20 gün sonra kurulum yapıldı. Kullanıcı (ben) istemedi o yüzden kurulum yapmadık hikayesi, sıva üstü kablo çekilmesine izin verilmedi masalı çok çirkindi. Bana ve buraya Sıva üstü kablo çekilmesine izin verlmedi diye şikayete sözde cevap yazıldı ama sıva üzeri türksat ın zaten kablo çekmesi yasakmış. Ben izin belgesi aldığım halde gelen ekip onu dikkate bile almadı. Buradan hat çekilmez dedikleri yerden aynı yerden hat çekildi. Yani ben bu işi bilmeyen biri olarak "süperonline kablosunu iptal edip kendi kablonuzu takın dediğim şekilde ve aynı yerden yapıldı. Aslında bu şekilde yaklaşımı olan firma ile iş yapmamak lazım ancak hem inat ettim bu iş benim cebimden 5 kuruş çıkmadan yapılacak. Şimdi dua ediyorum umarım bir arıza bozulma çıkmaz da bunların eline yine düşmem

 • Kablo TV Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Sayın Abonemiz; 1975203 Nolu şikayetiniz ile ilgili 29.08.2013 tarihinde tarafınızla iletişime geçilmiş olup binanızda daha önceden farklı bir kurulumda ankastre sorunu nedeni ile sıva üstü kablo çekilmesine müsaade edilmediği için yapılamadığından konu ile ilgili bina yönetiminizden ve tarafınızdan daire içerisinde sıva üstü kablo çekmesine yazılı olarak belge verildiği takdirde kurulum gerçekleştirileceği bilgisi aktarılmıştır. Konu ile ilgili bina yönetiminizden alacağınız belgeyi ibraz edeceğinizi beyan etmeniz üzerine konu ilgili birime iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ahmet29 Ağustos 2013

  29.08.2013. Firmalar buradan Sayın Abonemiz.. diye başlayan çok standart ve klişe cümlelerler yazınca çözüm ürettiklerini veya sorunun çözüldüğünü mü düşünüyorlar acaba. Turksat denen bu firma sorun çözmek, arayıp sormak, bilgi vermek şöyle dursun kendi verdikleri taahhütleri, kendi yapmaları gereken işi bile yerine getirmeyen bir firmadır. Kampanya kapsamında ve kendi İnternet sitelerinde, açıkça kendilerinin yazdıkları Teledünya kablotv uydunet kurulumu ücretsiz yapacaklarını yazıyorlar ancak işe gelince yapmadan kaçıyorlar. Yahu kaç m kablo gerekiyorsa parasını vereyim bari hattı çekin diyorum yok olmaz. Sanırsınız istanbuldan ankaraya hat döşenecek. Şu küçük sorunu bile haftalardır cozemiyorlar(!) . Yazıklar olsun

 • Ahmet29 Ağustos 2013

  Buradan Sayın Abonemiz, diye başlayan çok standart ve klişe cümlelerler yazınca çözüm ürettiklerini veya sorunun çözüldüğünü mü düşünüyorlar acaba. Bu firma sorun çözmek, arayıp sormak, bilgi vermek şöyle dursun kendi verdikleri taahhütleri, kendi yapmaları gereken işi bile yerine getirmeyen bir firmadır. Kendi İnternet sitelerinde, açıkça kendilerinin yazdıkları Teledünya kablotv uydunet kurulumu kendilerinin ücretsiz yapacaklarını yazıyorlar ancak kaç m kablo gerekiyorsa parasını vereyim bari hattı çekin diyorum yok olmaz. Şu küçük sorunu bile haftalardır cozemiyorlar(!)

 • Ahmet24 Ağustos 2013

  700 kelime ile sınırlı olduğundan herşeyi yazmak mümkün olmuyor. Daha yazılacak çok şey vardı mağduriyet anlamında. Tabiki konuyu farklı platformlara da taşıdım. Son derece basit, dakikalar içerisinde çözülebilecek bir konu iken 23.08.2013 saat 09:30 dan şu dakikaya kadar "sorununuz inceleniyor size dönüş yapılacaktır vs" dahi denmemiştir. Neyse, yetkililer bu derin ve karmaşık konu üzerinde bir mutabakata vardıklarında sonucu ben de burdan ve diğer platformlardan paylaşacağım

 • Kablo TV Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Sayın Abonemiz; 1975203 nolu şikâyetinizde yer alan konu farklı platformlardan da iletildiği için bilgimiz ve incelememiz dahilindedir.Konu hakkında yetkili birimlere gerekli yönlendirmeler yapılmıştır,sonuçlanmasıyla birlikte tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön