Teledünya (Türksat) Kablo Dahi Değişemeyen Teknik Destek!

Gökhan G. |

Sözde kablo bile değiştirmek için 3 kez elektrikçi çağırtan ancak uydu çalışanının işi diye teknik destek ve 3 gün boyunca çalışan bir insanı evde bekletip saygısızca konuşup sözleşmeden çıkartan ve cayma payı adı altında Uydunet'in hizmetinden memnun olmama rağmen beni çıkartıp 550 TL ödememe sebep olan Teledünya (Türksat)'tan şikayetçiyim! Çünkü şikayet bırakıp kayıtları dinleme talebimde ne olumlu ne olumsuz şekilde dönüldü.

Türk Hava Yollarında uçan biri olarak gerek yolcu gerek iş arkadaşlarıma Teledünya (Türksat) kullanmamaları için uyarıda bulunacağım! Teledünya (Türksat)'in T'sini büyük yazmaktan utanıyorum!

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  11:27

  Sayın Abonemiz;

  4342656 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 17-11-2015 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile şikayet kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir.

  Yetkili birimlerimizin oluşturulan şikayet kaydına istinaden ilgili ses kaydının dinlenildiği ve asistanın üslubundan kaynaklı herhangi bir sorunun bulunmadığı bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 05 Aralık
  09:27

  Sayın Abonemiz;

  4342656 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.