16 Aralık 2013

Teledünya (Türksat) İstediğim Pakete Üye Yapmıyor!

Temmuz ayında Türksat müşteri hizmetlerini arayıp 49 TL'lik herşey dahil kampanyasından yararlanmak istediğimi, telefonda görüştüğüm arkadaşa üstüne basa basa söyledim. Ancak arkadaş her ne hikmetse beni 68,5 TL ödeyeceğim başka bir kampanyaya üye yapmış. Bende bu konu hakkında müşteri hizmetlerini arayarak başka bir kampanyaya üye yapıldığımı bildirerek telefonların dinlenmesini talep ettim ve 23 ekim, 20 kasım ve 14 aralık tarihlerinde 3 ayrı şikayet dilekçesi oluşturdum.

Fakat arkadaşlar yoğun olcak ki bir türlü dönüş yapmıyorlar ve ancak ben arayarak dilekçe sonuçlarımı öğreniyorum. Haklı olduğum ispatlanmış ancak halen mağdur ediliyorum. Bunun bir an önce çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Özgür 129 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 17 Aralık 2013

    on kere müşteri hizmetlerini aradım hepside haklı olduğumu söylediler. siz burda kelime oyunları yaparak haksız olduğumu ima etmeye çalışmışsınız. yaşım 27 daha bunamadım ne söylediğimi ve konuştuğumu biliyorum. siz burda başka bişey söylüyorsunuz müşteri temsilcileriniz başka bişey söylüyor. tahattütüm bittiği gün iptal edicem bunuda.

  • Kablo TV Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz; 2172651 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından başvuru işlemlerinize ait ses kayıtlarınızın incelemeleri sonucu; Müşteri Temsilcisi tarafından kampanya başvurunuzda ilgili bilgilendirmeler gerçekleştirilmiştir. Görüşme kayıtlarına erişim talebinizi dilerseniz İl Müdürlüğüne resmi bir dilekçe ile iletebilirsiniz. İl Müdürlüğü iletişim bilgilerine; http://www.turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi16 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2172651 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön