20 Mayıs 2015

Teledünya (Türksat) İptal Edilen Aboneliğe Dördüncü Fatura Neden Çıkar?

4 ay önce vefat eden dedem adına olan aboneliği iptal ettirdim. İptal işleminden sonra her ay cüzi de olsa fatura çıkıyor ve her faturada bir sonraki aya devreden bir bedel daha bırakılıyor. 444 0 126 numaralı müşteri hizmetlerini aradığım zaman aboneliğin iptalinden abone bilgilerine ulaşılamadı belirtildi. Madem abonelik iptal neden sürekli fatura gelip duruyor. Aynı firmadan internet aboneliğim vardı ve aboneliğim süresince kesintisiz 15 dakika internete bağlanamadığım için kendi aboneliğimi de iptal ettirmiştim ve aynı durum bana gelen faturalarda da var. Bu firmanın her ay benden alacağı 20 kuruşa ihtiyacı varsa bir sefer 5 TL vereyim uzun süre başım ağrımasın.

Ebru 351 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3247114 nolu şikâyetinize istinaden www.sikayetvar.com adresi hesabınızda kayıtlı bulunan 0 (5**) 4** ** *2 numaralı telefonun kullanılamamakta olması sebebi ile tarafınıza ve Türksat hizmetleriniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşım sağlanamamıştır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetiniz doğrultusunda size yardımcı olabilmemiz için, hizmet numaranızı, hizmetin kimin adına kayıtlı olduğunu bize iletmeniz rica olunur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3247114 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön