Teledünya (Türksat) İnternet Ve TV Hizmeti Alamıyorum!

Emre Y. |

Çok pişmanım arkadaşlar taahhüt ettikleri interneti asla göremedim. 360p'de film izlerken bile donuyor. Arıza kaydı oluştur evde ekipleri bekle birkaç oynama yapışır sonra düzelecek denir falan filan aynı bu Şikayet var'a yazdıklarımızın altına firmanın yazdıkları gibi sayın. Abonemiz... .

Son zamanlarda TV'den de sesler gelmeye başladı. Fazla TV izlemediğim için üşeniyorum gönderecekleri ekipleri beklemek de istemiyorum. 13-14 ay daha var sözleşmenin bitmesine belki diğer firmalar sözleşme fesih bedelini öder onlara geçerim ama asıl yapmam gereken taahhüt ettikleri internet hızına ulaşamadığım için hak arayarak ayrılmak!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  17:57

  Sayın Abonemiz;

  5701312 nolu şikâyetinize istinaden müsait olduğunuz zaman aralığı içerisinde adresinize ekip sevkedilerek daire içerisinden detaylı kontroller gerçekleştirilmiştir.

  Televizyon kaynaklı arıza olduğu tespit edilerek teknik birimimiz tarafından gerekli bilgilendirme sağlanmış olup Uydunet hizmetinizde yaşanan sorunun giderildiği tarafınızca teyit edilmiştir.

  Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 13 Haziran
  09:04

  Sayın Abonemiz;

  5701312 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.