Teledünya (Türksat) İnternet Hızı Kanallar!

Mehmet Aki G. |

Teledünya (Türksat) tele dünya müşteri hizmetleri beni aradı, 14 yıllık müşterimiz olarak size Teledünya sınırsız film kanalı ve belgesel kanalı ve internet hızı yükselecek dediler. Üzerine fark olarak sadece 3 TL vereceksiniz dediler, bende daha sonra film kanalları veya belgesel kanalları kapanır veya ek ücret talep edilmeyecekse kabul ederim dedim, bana kesinlikle böyle bir talep olmayacak dediler. 1 ay sonra kanallar kapandı aradım şikayetimi söyledim, bana 2 gün içinde dönüş yapıp konuşma kayıtlarını bana dinleteceklerini söylediler. Arayan soran yok!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  15:46

  Sayın Abonemiz;

  3082059 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 17-02-2015 11:12 itibari ile çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz 16671757 nolu şikayet kaydınızın neticesinde ilgili ses kaydınızın dinlenildiği ve tarafınıza sinema kanallarının 24 ay ücretsiz sunulacağı şeklinde bir bilgi aktarılmadığının tespit edildiği belirtilmektedir.

  Dilerseniz bulunduğunuz bölgenin il müdürlüğüne resmi bir dilekçe ile başvuruda bulunarak ilgili ses kaydınızı talep edebilirsiniz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 02 Mart
  09:51

  Sayın Abonemiz;

  3082059 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.