28 Haziran 2016

Teledünya (Türksat) İlgisiz Firma!

24.06.2016 tarihinde Teledünya çağrı merkezi üzerinden başvuruda bulundum benim ile ilgilenen çağrı merkezi çalışanı bana alt yapıda herhangi bir problem yok internet ve TV hizmetimizden yararlanabilirsiniz dediler sevindim ve başvuruyu onayladım, benden başvuru sırasında evde olmam gerektiği bilgisi verildi bende kabul ettim. Yaklaşık bir saat içerisinde farklı bir numaradan telefon aldım Teledünya (Türksat) yetkilisi olduğunu ve kurulum ekibinden olduğunu bildirdi 25.06.2016 tarihi için randevu istediler kabul ettim ve öğlen 12:30 gelen ekipler binadan içeri girdiler ve bana direk sizin binada kutu yok işlem yapılamaz dediler bir adres verdiler buraya kağıt götürmem gerektiğini söylediler ve gittiler. Şimdi Teledünya (Türksat) ben hem bağlanacak diye televizyonumu kurdurdum hem bir gün iş yerimden izin alarak maddi olarak zarara uğradım acil olarak mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Gökalp 213 Okunma

Cevaplar

 • Gökalp'ın Teşekkür Mesajı04 Mayıs 2017

  Islemlerini hızlı bir şekilde çözdüler

 • Gökalp04 Mayıs 2017

  Islemlerini hızlı bir şekilde çözdüler

 • Kablo TV Temsilcisi30 Haziran 2016

  Sayın Abonemiz; 5836303 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek bina içerisinde Kablo TV altyapısının aktif konumda olduğu ancak bina dağıtım kutusu bulunmaması nedeniyle işlemlerin tamamlanamadığı bildirilmiştir. Bina yönetimi tarafından ıslak imzalı izin dilekçesinin alınması ile binanıza dağıtım kutusu koyularak 1017827281 hizmet numaralı abonelik başvurunuz doğrultusunda daire içi kurulum işlemlerinizin gerçekleştirilebileceği hususunda bilgilendirme yapılmıştır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi29 Haziran 2016

  Sayın Abonemiz; 5836303 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi28 Haziran 2016

  Sayın Abonemiz; 5836303 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön