04 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) İdareten Kullanın Dedikleri Kutu Arızalı Çıktı!

İki ay önce Teledünya receiver i arızalandığı için telefonla aradım. Teknik servisten bir kişi geldi arızalı servise göndermeniz gerekiyor dedi ve kutuyu aldı. 1-2 hafta içinde geleceği söylendi.3 haftanın sonunda arayınca bir kutu getirdiler. İdareten bunu kullanın sizinki gelince getirelim dediler ama oda arızalı çıktı onuda aldılar. Gelen giden olmadı. ve ben kullanmadığım bir şeyin faturalarını ödüyorum.

30 ay taahhüdü olduğu içinde iptal edersen yüklü bir fatura gönderilecek. Ne receiver i istiyorum nede Teledünya ile ilgili bir şey istiyorum. Taahhüdün iptal edilerek hiç bir ödeme yapmadan kutunun iade alınmasını istiyorum.

Onur 139 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 1992896 Şikayetinize istinaden 05.09.2013 tarihinde set top box cihaz değişiminiz gerçekleştirilmiş olup yetkili birimimiz tarafından iletişime geçilerek ilgili bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 1992896 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön