21 Ekim 2014

Teledünya (Türksat) Hizmetini Alamıyorum.

Yaklaşık 10 gün önce interneti, sabit hattı, televizyonu binamda kablo net servisi verileceği için kapattırdım ve ardından başvuru yaptım. 2 gün sonra kablo bağlamak için geldiklerinde binamda kablo kutusunun olmadığını keşif ekiplerinin gelip bağlayacaklarını ve biraz zaman alacağını söylediler. Oturduğum site 3 bloktan oluşmakta olup B ve C bloklarında hizmet verilmektedir.

Müdürlüğe fax çektik ve aradık ve keşif ekibi göndereceklerini ve sonra neticeleneceğini bildirdiler. Dün aradığımda keşif ekibi gelmediği halde müdürlükteki arkadaş hizmet alabilmek için yaklaşık 140 metrelik bir kazıyı yapıp içine boruyu yerleştirirseniz gelip kabloları çekebileceğini bildirdi. Bu nasıl bir anlayıştır.

İlker 250 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2765715 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemelerde; ilgili adres yer altı şebeke bağlantısı olmadığından, (tamemen tıkalı, göçük, bağlantı yok) ruhsat alınarak yaklaşık 140 metre (asfalt, kaldırım ve bahçe, beton ) kazı yapılması, ve bina yönetiminin bina içinde bodrum altı işyerleri üzerlerine ve bina girişlerine cephe kaplamalı olduğundan su nem alma riskleri olması nedenlerinden kazı ve şebeke yapılmasına izin vermediği nedenlerinden dolayı kablo tv hizmeti verilmesi ekonomik ve uygun görülmemiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi24 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2765715 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi21 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2765715 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön