Teledünya (Türksat) Hizmetini Alamıyorum.

Kadir U. |

2001'den beri Kablo TV'ye üye olmak istedim oturduğumuz semtte kurulum olmadığı cevabını aldım. Oturduğum Semt İstanbul /Üsküdar /Burhaniye mahallesi. Aradan seneler geçti 13 sene şimdi Teledünya'ya abone olmak istedim cevap yine aynı cevap aklım almıyor. Ben köy başında oturmuyorum en faal semtlerden birindeyim. O zamanlar kursaydınız bu kablo sistemini şimdiye kadar çoktan yaptığınız masraf amorti olurdu. Tek sorum acaba hangi yüzyılda getirmeye çalışacaklar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir U.
  28 Mart
  23:43

  on dort senedir duzelmeyen biseyin dilekceyle duzelmicegi cok belli bisey... sonucla ilgileniyorum duzelen bisey olmadigi surece otomatik verdiginiz cevabin benim icin hic bir anlami yok... cevap yazmis olmak icin cevap yazmaniza gerek... benden gulen bi yuzu istanbulun gobegi sayilan biyere bu kurulumu getirdik cumlesiyle alirsiniz.. iyi gunler

 • 28 Mart
  14:44

  Sayın Abonemiz;

  Değerli görüşleriniz ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Önümüzdeki süreçte yapılacak şebeke talep çalışmaları ilgili birimlerimiz tarafından incelenmektedir.
  Dilerseniz; bulunduğunuz ilin Türksat Kablo İl Müdürlüğü’ne şebeke talebinizi dilekçe ile iletebilirsiniz. İnceleme sonrasında; dilekçenize geri dönüş yapılacaktır. Şebekenin gelmesi ile ilgili net bir süre belirtememekteyiz.

  Bölgenizde bulunan il müdürlüğü iletişim bilgilerine http://www.turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx linkinden ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 28 Mart
  14:39

  Sayın Abonemiz;

  2371208 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla