Teledünya (Türksat) Hizmetini Alamıyorum.

Uğur T. |

Daha önce yazıma istinaden hep aynı sorunlar biri artık bu Türksat'a bir dur demesi lağzım. Teledünyam arızalıymış üretici firmanın dediğine göre. Aradım müşteri hizmetlerini arasınlar diye neymiş yine fatura borcum varmış gönderemezlermiş buraya daha önce yazdığımda arayıp kusura bakmayın arkadaşların hatası dediler ve yine o arkadaşlar bildiğini okuyor. 100 kere dedim 3 faturadan 1'ini yatırıyor ve kesilmesini engelliyorsam benim sorumluluğum Türksat'ın sorumluluğunda hizmetimi sağlamak.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur T.
  28 Mart
  14:16

  siz hizmetmi sağladığınızı sanıyorsunuz dalga geçmeyin insanlarla.öncelikle bizim sayemizde maaşı ödenen şu arkadaşlarınıza konuşmayı ve telefon açmayı öğretin.444lü numara hariç türksata ulaşmak imkansız.yazık sizler sözleşmem bitsin hemen çıkıcam
  kurban olayım TTNT e

 • Uğur T.
  28 Mart
  14:13

  resmen dalga geçiyorlar arkadaşlar verilen cevaplara bakmayın beni ne arayan oldu ne soran.zaten biri şu müşteri hizmetlerindeki arkadaşları bir psıklojık testen geçirmesi lağzım bozuk plak gşibi ne sizi dinleyen var ne adam gibi yardımcı olan durmadan yok borcunuz var gönderemeyiz diyip duruyorlar.arkadaş siz taksitle bir elektronik eşya aldığınızda garantili olan borcunu hala öderken biri size hiç borcunuz var garanti sağlıyamıyoz dedimi bu ne saçmalık.daha cıhazı alalı 2 ay oldu.sinir ilaçlarına başladım türksat

 • 25 Mart
  13:57

  Sayın Abonemiz;

  2361069 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede uygun olduğunuz zaman dilimi alınarak ekiplerimizin inceleme için adresinize yönlendirileceği bilgisi tarafınıza aktarılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla

 • 24 Mart
  11:20

  Sayın Abonemiz;

  2361069 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede müsait olmadığınızı belirtmeniz üzerine herhangi bir işlem yapılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza tekrar geri dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla

 • 22 Mart
  09:23

  Sayın Abonemiz;

  2361069 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla