Teledünya (Türksat) Hizmetini Alamıyorum!

Mehmet K. |

Teledünya hizmetinden kesinlikle memnun değiliz hizmet kesinlikle yok geri dönüş yok. Bilgi vermek yok tam 2 gündür ne televizyon seyrediyoruz nede internet bağlantımız var ve bu sıkıntımız her zaman oluyor ve hiçbir şekilde bir yanıt alamıyoruz. Arıza kaydı bırakmak için aradığımız da bütün bilgilerimizi adresimizi günde 4-5 defa aramamıza rağmen tekrar istemeleri çok gülünç ve tabi bunca aboneleri olmalarına rağmen arıza sebebiyle gelmemeleri ayrı bir konu.

2012 nisan ayından itibaren kullanmaktayız ama her ay her hafta kesinlikle sorunla karşılaşıyoruz normal havada bile sorun varken yağmurlu karlı havada tamamen Teledünya ve internetimiz tamamen gidiyor.

Etiketler :

Teknik Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  10:25

  Sayın Abonemiz,

  2167047 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından incelemeler gerçekleştirilmiş şebeke kablo sorunu giderilmiştir. İlgili birimimiz tarafından iletişime geçilerek şikayetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz

  Saygılarımızla

 • 12 Aralık
  10:17

  Sayın Abonemiz,

  2167047 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla