25 Şubat 2013

Teledünya (Türksat) Hizmeti Kullanmadığım Halde Fatura Kesilmiş!

Taşındığım için Teledünya aboneliğimi nakil yaptırmak için abone merkezine başvurdum. Kullandığım yarım ayın ve nakil ücretinin parasını ödedim.Sonra defalarda aramama rağmen bir buçuk ay sonra gelip yayını açtılar.Aradan 3 ay daha geçti fatura öderken bana kullanmadığım yani nakil sırasında kapalı olan dönemi fatura ettiklerini öğrendim.Diğer dijital platformlardan kazandığım deneyimle defalarca sordum kapalı dönemler faturaya yansımaz dediler ve yayını kapatıp yarım ayıda ödediğim için herhangi problem olmayacağına kanaat getirdim fakat hiç birşey gözüktüğü gibi çıkmıyor.Madem bu dönemi fatura edecektiniz neden yarım ayın ücretini alıp müşteriyi yanıltıyorsunuz neden bunu abone merkeziniz bildirmiyor.

Hasan 53 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1651138 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Hasan13 Mart 2013

    Nerdeyse üç hafta oldu iki üç kere çagrı merkezini arıyorum çözüm adına hiç birşey yok.Açıkça söylüyorum beni turksat dolandırdı.Nakil yapmaya gittim nakil ücreti aldı hesabı kapadı kullandıgım ücretin faturasını aldı ve sonra defalarca şikayet etmeme ragmen bir buçuk ay beni internetsiz yayınsız bıraktı.borsadaki hisse senetlerimi takip edemedigimden beni zarara ugrattı,Ve üstüne üslük kullanmadıgım ayıda faiş fiyattan fatura etti.faturayı benden gizledi faizi ile katlanıncada tesadüfen ben farkettim.yazıklar olsun.çözüm bekliyorum.acilllllll

  • Kablo TV Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Abonemiz; 1651138 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön