Teledünya (Türksat) Hizmet Şifresini Vermiyor!

Erol G. |

Yaklaşık 20 yıldır Türksat abonesiyim, online hizmet şifremi almak için 4440126'yı aradığımda öyle sorular soruyorlar ki, sanki hazine sandığının şifresini verecekler, buna rağmen tüm soruları bilip şifreyi istediğimde ise mail adresime gönderileceğini telefonda şifreyi veremeyeceklerini söylüyorlar ama mail adresime bir türlü şifre gelmiyor ve bunu şikayet edeceğimi söylediğimde telefondaki kişi bunu şikayet edecek bir merci olmadığını söyleyip tekrar ahret sorularına başlıyorlar. Sonrada yine sıkıcı bir bekleme süreci. Teknoloji sektöründe hizmet veren bir firmanın teknolojiyi kullanamaması tuhaf değil mi?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  14:28

  Sayın Abonemiz,

  2188798 numaralı şikayetiniz ile ilgili 23.12.2013 tarihinde iletişime geçilmiştir. Online şifre gönderimi işlemi hizmet sahibi ile gerçekleştirilebilmekte ve güvenlik teyidi gerektirmektedir. Online şifre gönderimi işlemlerinde güvenlik süreci uygulaması ilerleyen zaman diliminde abone mağduriyetlerinin önlenmesi için tüm abonelerimize uygulanmaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 23 Aralık
  14:21

  Sayın Abonemiz,

  2188798 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla