22 Ekim 2016

Teledünya (Türksat) Hizmet Kusuru!

Müşteri hizmetlerine yaklaşık 1 saat ulaşmaya çalışıp ulaşamadığım artık evde televizyonun ve internetin çalışmamasının normal olduğunu düşündüğüm bir firmadır Teledünya (Türksat). Düşünsenize 4 yıldır hizmet alıyorum telefon açtıklarında her söylediklerine evet diyerek kabul ediyorum ama kendilerini arayıp bu TV neden çalışmıyor bu internete neden bağlanamıyorum. Bu Teledünya'dan aylık şu kadar para alıyorsunuz ama neden düzgün hizmet verilmiyor diyebilmek için ulaşamıyorum. En yakın zamanda bu tarz lakayıt firmalardan hizmet almayı bırakmak en doğrusu sanırım.

Fatma 508 Okunma

Cevaplar

 • Fatma'nın Teşekkür Mesajı23 Ekim 2016

  Teşekkürler

 • Kablo TV Temsilcisi23 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6753001 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmek üzere aranılmış olup ulaşım sağlanamamıştır. Çağrı Merkezimize yaşanan yoğunluk sebebiyle ulaşımda sorun yaşanabilmektedir. Yaşanan aksaklık için özür dileriz. 21.10.2016 tarihinde Adana ilimizde genel arıza meydana gelmiş olup, arızanın en kısa sürede giderilebilmesi için çalışmalar yapılmıştır. Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına yapılan çalışmalar kapsamında abonelerimiz bellirli sürelerde etkilenmiş olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmiştir. Adana ilimizde meydana gelen genel arıza sonuçlanmış olup hizmetler yeniden aktif konuma gelmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6753001 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6753001 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön