Teledünya (Türksat) Her Hafta Genel Sorun!

Ferit B. |

Türksat'ın 1024491045 abone no.lu müşterisiyim, her hafta bölgesel arızadan dolayı uydumda internetimde en az bir bir buçuk gün kesiliyor. Ben böyle bir şey görmedim. Çağrı merkezine ulaşamıyorum, aradığım zaman telefonum otomatik tanımlı olduğu için sistemlerinde görüp direk suratıma kapatıyorlar. Binlerce kişi şikayetçi artık önüne geçilmesi lazım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  09:39

  Sayın Abonemiz;

  4118682 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir.

  Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 05 Kasım
  09:39

  Sayın Abonemiz;

  4118682 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.