Teledünya (Türksat) Hediye Verilen Yayınım Kesildi!

Hakkı R. |

1 aylık sinema paketim varken verilen süre dolmadan yayınlarımı kestiler. 4 kez aramama rağmen halen yapmadılar . Üstelik beni arayanda yok, başka bir abone arkadaşım bana söylemişti "her şey abone yapana kadar sonrası yok" diye inandım ama şimdi yaşıyorum o anı. Mağdur olduğum günleri de sayarsak 12 gün daha o paketi kullanmam gerek. Her aramamda bugün açılır diyorlar ama 5. güne giriyorum halen kapalı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Sözleşmeye uymadılar şimdi caymak istesem sözleşmeyi önüme koyacaklar biliyorum ama uymayan taraf kendileri. Bu konuda mağduriyetim giderilmezse gerekli yasal hakkımı araştırıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  15:24

  Sayın Abonemiz,

  1818076 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 25 Mayıs
  10:37

  Sayın Abonemiz;

  1818076 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır.

  Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla