20 Temmuz 2015

Teledünya (Türksat) HD Yayında Bozulma ve Mozaikleme Sorunu.

Dijital yayınlarda görüntü kalitesi gayet iyi fakat Özellikle HD yayınlarda ve bazı kanallarda görüntü kalitesi çok kötü ve mozaikleme var. Yayını modül karttan alıyoruz. Sinyal kablosunu çıkarıp takıp ucunu değiştirip tekrar kanal araması yaptık fakat düzelmedi.

Abdullah 512 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2015

  Gayet ilgilendiler sorunumu kısa bir şekilde çözdüler geri bildirim istediler teşekkür ederim.

 • Kablo TV Temsilcisi20 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3386842 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup, oluşturulan 18214860 nolu çağrına istinaden teknik ekiplerimiz aracılığı gerekli incelemelerin sağlanmış olduğu ve müdahale sonrası herhangi bir sorun yaşanmadığı teyit edilmiştir. Kullanım sağlayacağınız dönem aralığında problemin tekrar edip etmediğine dair tarafınızdan teyit alınabilmesi ve memnuniyetinizin sağlanabilmesi için gerekli geri dönüşler yapılacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi20 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3386842 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi20 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3386842 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön