13 Şubat 2014

Teledünya (Türksat) HD Kutu Yandı ve Ses Sistemim Arızalandı

Bakın ne yayın umrumda ne kutu umrumda verdiğiniz hizmet hiç umrumda değil. Verdiğiniz zararı tazmin edin. Nasıl bir hizmettir bu ki uydu alıcısından voltaj gelip insanların televizyonlarını ses sistemlerini bozabiliyorsunuz. Bizde TV olmazsa siz ne hizmeti vereceksiniz. Ben 1 aydan fazladır yayın almıyorum kutunuz umurumda değil.

Verdiğiniz voltajdan yanmış ve o voltaj ses sistemini de yakmış. Ses sistemi dediğim öğle 3 - 5 lira değil Harman Kardonun 2000 $ değerinde bir cihazı ve 1 aydan fazladır. Servisine dil döküyorum garanti kapsamına girmiyor diyorlar. Açtırdığım şikayet kaydına tenezzül edip dönmediniz bile ne güzel hizmet.

Bahadırcem 472 Okunma

Cevaplar

 • Bahadırcem02 Nisan 2014

  17 mart 2014 Tarihinde yapmış olduğunuz yukarıda yazılı bilgilendirmeden ötürü çok çok teşekkür ederim. Ama sadece bildirim! Bu gün 02 nisan 2014 ne geri dönüş var ne arayan ne soran next firmasından rapor dediniz aldım harman kardondan rapor dediniz aldım her ikisiniide yolladım acık ve bariz olarak iki raporda da sorunun sizin kutunuzdan gelen topraklama voltajından kaynaklandığğı belirtilmiş daha ne kadar yokuş yapmayı düşünüyorsunuz? Ben yaklaşık 23 aralık 2013 tarhinden beri yayın almıyorum fatura ödüyorum illa mahkemeye mi vermem lazım! Ses sistemim sizin yüzünüzden çalışmıyor ve tazminini istiyorum.

 • Kablo TV Temsilcisi17 Mart 2014

  Sayın Abonemiz; 2292234 numaralı şikayetiniz incelenmesi için yetkili birimimize iletilmiştir, yetkili birimimiz tarafından yaşanan sorun ile ilgili ekip yönlendirmesi gerçekleştirilmiştir. Ekiplerimiz Teledünya cihazınızı geri alarak inceletmek üzere üretici firmaya iletileceği bilgisini aktarımı doğrultusunda tarafınızdan cihazınızı üretici firmaya kendinizin ileteceğinizin bilgisi aktarılmıştır.Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili arıza ekiplerimiz ile karşılıklı teyit alınarak ekiplerimiz adresinizden ayrılmışlardır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Bahadırcem16 Şubat 2014

  Hala bir sonuc yada geri donus yok yetkili kisiler beni arayacakmis nerede hani arayan soran yok !

 • Kablo TV Temsilcisi13 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2292234 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön