Tülay G. Teşekkür Mesajı

Yardımlarınız için teşekkür ederim Türksat ta sizin yazdığınız gibi iadeyi baran önce yaparsa memnun olurum

Teledünya (Türksat) Haksız Yüksek Ücret Alıyor.

Tülay G. |

Abone olurken talep etmemiş olmama rağmen, zorla üç ay bedava sinema paketi verdiler. Bu kanalları zaten seyretmedik. Üstelik bir süre önce “Her Eve Sinema taahhüdü” adı altında faturama ücret yansıtıldığını gördüm.

İtiraz ettim hala bir sonuç alamadım. Konuyla ilgili bir ay önce çağrı merkeziyle görüşülmesine rağmen hala sonuca varamadılar, ücret almaya da devam ediyorlar. Yayın sağlayıcı firmaların hediye diyerek zorla paket veriyorlar ve 3 ay ücretsiz denen paketi 1 yıllık taahhüde çeviriyorlar sonra bundan ücret talep etmesi teamül haline geldi, tüketici olarak güvensizliğe sebep olunuyor. Bu paketin derhal iptalini ve fazla ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tülay G.
  11 Aralık
  09:50

  konu hakkında şikayetim sonuçlandığı ve bana 29 TL iade yapılacağı bilgisi verildikten sonra fatura ödememi yaptım fakat bugün kesim tarihi 30.11.2014 olan yeni faturam geldi 87,70 TL 29 TL iade yerine 35.70 TL ekleme olmuş çağrı merkezi bunun bir sonraki faturada yansıyacağını belirtiyor nedir bu erteleyerek unutulacağınımı düşünüyorlar nasıl bir firma ben bu faturamı düzeltilerek yeniden 29 TL iadesi ile gönderilmesini istiyorum.Yada gelip Türksatı alsınlar artık kuruma güvenim hiç kalmadı

 • Tülay G.
  13 Kasım
  14:41

  Yardımlarınız için teşekkür ederim Türksat ta sizin yazdığınız gibi iadeyi baran önce yaparsa memnun olurum

 • 12 Kasım
  19:41

  Sayın Abonemiz;

  2800135 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda, 10-11-2014 tarih itibari ile SD Sinema Paketinizin iptali gerçekleştirilmiştir. Ses kayıtlarınızın dinlenmesi üzerine taahhüt bedeli olan 3 aylık sinema tv bedeli ilgili birime 29,90 TL tutarında rücu edilmiştir. İlgili bedel Kablo TV hesabınıza yatırılacak olup, faturalarınızdan mahsup edilecektir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 10 Kasım
  10:37

  Sayın Abonemiz;

  2800135 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 07 Kasım
  12:51

  Sayın Abonemiz;

  2800135 nolu şikâyetinize istinaden gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • Tülay G.
  06 Kasım
  23:19

  bu konuda kez teledünya çağrı merkezini aradım yaklaşık 1 aydır bana dönüş yapılmıyor incelendiği söyleniyor sayfanızda gördüğüm kadarıyla aynı mağduriyeti yaşayan çok sayıda insan var

 • 06 Kasım
  09:17

  Sayın Abonemiz;

  2800135 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.