07 Ocak 2016

Teledünya (Türksat) Haksız Kazanç.

HD yayın izlemek için satılan modül ün hiçbir faydası yok şöyle ki kutu almadan HD yayın gösterilemez deniliyor ama yayın kutusuz' da gösteriyor. Boşuna para ve taahhüt isteniyor, nasıl anladım derseniz, 05-01-2016 ve 07-01-2016 sabahına kadar HD kutusuz net bir şekilde TV izledim ve sadece yaptığım kanal taraması ve ilginç olan şu an aynı anda iki TV tek kablo' dan izlerken HD yayına geçersem, iki kutu ve iki abonelik gerekiyor dediler, iki TV için ama gel görün ki HD kutusuz aynı anda iki TV' de HD yayın izledim, resmen teknoloji bilmeyen bu konulardan anlamayan bilmeyen insanları mağdur ediyorlar!

Samet 234 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi07 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4593201 nolu şikâyetinize istinaden; Teledünya hizmetiniz conax modül ya da Teledünya cihazı olmadan izlemeniz mümkün değildir. Aynı Tv üzerinden sadece Kablo Tv yayını alabilirsiniz ve Kablo Tv hizmeti de ana şebekemizdir. Dolayısıyla Teledünya'nın bağlı olduğu televizyonunuzdan cihazı ya da conax modülü devre dışı bıraktığınız zaman Kablo Tv analaog yayın izlenebilmektedir. Sizin izlediğinizi belirttiğiniz tv hizmeti de Kablo Tv'dir. Kablo Tv için herhangi bir cihaza ihtiyaç duyulmaz, analog yayındır, daire içinde 1'den fazla odaya paylaştırılabilir. teledünya aboneleri Kablo Tv için ücret ödemez. "Aynı anda iki TV tek kablo dan izlerken HD yayına geçersem iki kutu ve iki abonelik gerekiyor " şeklinde kullandığınız ifadenin açıklaması şu şekildedir; " Kablo Tv analog yayın paylaşıtırılabilir, cihaza ihtiyaç duyulmaz ve daire içinde 1'den fazla odaya paylaştırıldığında aylık faturanıza ek bir ücret eklenmez. Teledünya hizmeti dijital yayın platformudur, tüm dijital yayınlarda olduğu gibi paylaştırılamaz, yayının dijitale çevrilebilmesi için cihaz ya da conax modül gerekmektedir, farklı odalarda da kullanılmak istenmesi durumunda faturaya ek ücret yansır". Taahhütlü aboneliklerde kampanya avantajları vardır, mevcut kampanyalarımızda cihazlar ücretsiz verilmemektedir, dolayısıyla taahhütlü aboneliğin amacı alınan hizmete indirimli fiyat üzerinden sahip olmaktır. İletmiş olduğunuz şekilde cihaz ya da conax modül olmadan Teledünya hizmeti alınamaz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi07 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4593201 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön