11 Eylül 2015

Teledünya (Türksat) Görüntü Donması.

Yaklaşık 2 aydır Teledünya abonesi olarak, verdiğim paranın karşılığını kullanmaya çalışıyorum. Devamlı olarak kanallar değişkenlik gösterse de televizyonda CD takılır gibi kare kare donmalar, sinyal yok mesajları... Yaklaşık 4 kere teknik servis için aradım. 2 kez internet sitelerinden şikayet yazdım.

Gelen teknik servisler kablolara bakıyorlar sinyal arttırdık diyorlar gidiyorlar. Bir tanesi zahmet edip bana bile gelmemiş, hesapta apartman kutusunda bir şeyler değişmiş. Sonuç yok! En son gelen servis sorun baktı baktı yapamadı. Sorun şebeke problemi dedi biz not düşeceğiz dedi gitti ama her ay takır takır alamadığım yayının parasını ödüyorum! Kimin umurumda! Yayın hala yok!

Oktay 393 Okunma

Cevaplar

 • Oktay'ın Teşekkür Mesajı13 Eylül 2015

  Bugün itibarıyla sorun giderildi. Teşekkürler. Umarım 3-4 kez artık tek seferde ve şikayet etmeden sorun çözersiniz.

 • Oktay12 Eylül 2015

  Sorun hala devam etmektedir. Ekipler birkaç gün sonra düzelecek diye aradılar. Her gelen başka bir ekibe yönlendirme yapıyor. Şimdi de kaldırım altındaki kabloda arıza varmış. Bende merakla bekliyorum.

 • Kablo TV Temsilcisi11 Eylül 2015

  Sayın Abonemiz; 3699450 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 10-09-2015 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir. Teknik ekibimizin aynı gün içerisinde oluşturulan arıza kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde şebeke kablo hasarının bulunduğu ve harici ekiplerine bu konu hakkında bilgi verilerek arızanın giderilmiş olduğu tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi11 Eylül 2015

  Sayın Abonemiz; 3699450 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön