05 Kasım 2015

Teledünya (Türksat) Gerekçesiz Yayın Bağlantı Kablolarının Servis Elemanı Tarafından Çıkartılıp Yayı

04/11/2015 tarihinde saat 10:00 arası servis elemanı aparmanlara gelmiş komşular görmüş. Apartmanlar Hisar'a arkası merkez evler (Ben kendim A/2.blokta daire 8) (Babam ise A/1.blok daire 5) yani yan yana bina sabah annem bana telefon ediyor sizin yayınlar var mı bakıyoruz yok. Diyorum ki arıza vardır gelirler. Çünkü her ikimizinde kesik olunca aklımıza gelen şey normal olarak merkezden arıza var çünkü apartman ayrı bekle bekle gelmez. Komşulara soruyorum komşularda sorun yok kesintide olmadı diyor. Anneme soruyorum. Sende komşulara bir sor yayın var mı oda soruyor var diyorlar sorun yok. Arızayı arıyoruz bizim sabahtan bu yana akşam 18:00'e bizim yayın yok komşuların var.

Ömer 117 Okunma

Cevaplar

 • Ömer07 Kasım 2015

  Komşuya soruyoruz sen kablo lu yayın kullanıyorsun? Evet kapatmak isteğinde bulundun mu? = hayır e e e bu da kapatmak istememiş bunun sebebi ne acaba sorusu kafamıza takıldı bu arada babamın hizmet no:::1180113742... Hasan bacaklı oğlu... . Aynı şikayet babam içinde aklımıza kilimli bölgesinde oturan bizi tanıyıp kasıtlı yapılmış olan bir durum mu acaba diye aklımıza geliyor sadece bizim değil çevredeki komşularda aynı yorumu yapmakta hiçbir yerde sorun yok iken benim ve babamın böyle bir durumla karşılaşmamız tesadüf olamaz diye düşünüyor... ... Araştırmanızı konuda hassasiyetinizi müşteriyi yıldırma manizi rica ediyorum... ...

 • Ömer07 Kasım 2015

  Annemin, babamın. Komşularının yayını var onların yok. Benimde komşularımın yayını var benim yok. Arızayı arıyorum durumu anlatıyorum bize aile olarak özel bi durumu ya da bir kasıt mı var diyorum. Olamaz diyor sistemden bakıyor açık görünüyor arıza elaman gönderdiler akşam saat 20.00 da gelen eleman ben gece nöbetindeyim sabah olandan ben sorumlu değilim dedi. Arıza ne diye sorduk benimde babamın da aparman içindeki dağıtıcı kutudan bağlantılar çıkartılmış. Elemana tekrar sorduk onu ben bilemem ben sadece arızayı gideririm sabahki olanlar benimle bir alakası yok diyor. Tamam okey diyoruz... Sonrada babamın yayınını 6.numara diye kesmişler güya numaralar karışmış tama

 • Ömer07 Kasım 2015

  Sorun giderildimi olay bitti. Sorun neydi vatandaşin yayını neden ve hangi gerekçe ile kestiniz vatandaşı sabahtan akşama kadar mağdur etmeye ve uğraştırmaya hakkınız var mı bu soruları sordunuzmu sordu iseniz hangi cevapları aldıniz... .Bu şekilde vatandaşları yıldırıyorsunuz... ... .

 • Kablo TV Temsilcisi05 Kasım 2015

  Sayın Abonemiz; 4118535 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 04-11-2015 17:27 itibari ile çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz 19404036 nolu arıza kaydınızın neticesinde yaşamış olduğunuz arızanın giderildiği belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi05 Kasım 2015

  Sayın Abonemiz; 4118535 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön