13 Aralık 2014

Teledünya (Türksat) Fazla Faturalandırma Yapıyor.

1017**** no'lu aboneyim bana ait aboneliği kardeşim sesli yanıtla iptal ettiğini tespit edip bir gün sonra Ankara Kızılay'daki bölge müdürlüğüne giderek dilekçe ile iptal edilen yanlışlıkla olduğunu belirtip özür dileyerek tekrar aboneliğimi devam ettirmek istedim bu konuyu da izah eden bir dilekçe ile belirtim.

Oradaki yetkili bay aboneliğiniz devam etmektedir deyip sistemden tekrar devamını sağladı. Fakat aradan bir ay geçtikten sonra tarafıma 804 TL civarında bir fatura çıktığı mail adresime düştü. Müşteri hizmetlerini aradığımda kaba bir şekilde aboneliğimi o gün iptal edildiğini ve yeni bir abonelik başlatıldığını söylerdi. Konu ile ilgili şikayetim mevcuttur.

Ata 853 Okunma

Cevaplar

 • Ata18 Aralık 2014

  bir mimar olarak tüm sosyal medyada ve arkadaş,iş çevremde yaşadığım konuyu anlatarak Teledünya aboneliklerinden cıkmalarını sağlıyorum

 • Ata18 Aralık 2014

  Sayın teledunya yetkilisi ben iptal işleminden 1 gün sonra dilekce ile il müdürlüğünüze başvurup dilekcemde yalnışlık olduğunu ve aboneliğimin devam etmesini istedim ve dilekcemde de özürümü belirttim ama buna ragmen siz aynı aboneliği devam ettirmek yerine yeni bir abonelik acarak eskisini iptal etmenizden kaynaklı 804 tl fatura yansıması olmustur aslında aynı aboneliğim devam ediyorsa bu fatura neden cıktı diye müşteri hizmetlerine sorduğumda eskisi iptal olmuş bu yenisi diye cevap aldım bundan dolayıdırki yenisinide iptal ettim siz eski ve yeniyi karıştırarak laf cambazlığı durumundasınız ben konuyu ayrıca ulaştırma bakanlığına bildirdim gereken yapılacaktır tşk

 • Kablo TV Temsilcisi17 Aralık 2014

  Sayın Abonemiz; 2894399 nolu şikâyetinize istinaden gerekli incelemeler yapılarak 21-10-2014 tarihinde aboneliğinizin iptal konuma alındığı ilgili ses kaydı dinlenilerek, arayan kişi tarafından güvenlik süreci geçilmiş olup taahhüt çıkış bedelleri tarafına bildirilerek ve onay alınarak kampanya çıkış işleminin sağlandığı tespit edilmiştir. Konu ile ilgili tarafımızdan farklı bir işlem yapılamamaktadır. İşlemler için güvenlik sürecinin geçilmesi ve taahhüt çıkış bedellerinin bildirilerek onay alınması nedeni ile faturanızda da herhangi bir sorun bulunmamaktadır. 1017720143 hizmet nolu aboneliğiniz, il müdürlüğümüze müracaat etmeniz üzerine aktif konuma alınmış ancak tarafınızdan 11-11-2014 tarihinde çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek tekrar hizmetlerinizi iptal konuma aldığınız ve 15-11-2014 tarihinde Kablo Tv hizmetinizi ön iptalden iptal konuma aldığınız görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi13 Aralık 2014

  Sayın Abonemiz; 2894399 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön