16 Mart 2013

Teledünya (Türksat) Faturaya Fazla Miktar Yansıtılıyor!

14 ay önce Teledünya aboneliğimi başlattım. 1 sene boyunca cihaz ve kurulum bedeli ödenecek sonra ise abonelik bedeli yansıtılacak şeklinde sözleşme yapılmasına karşın hala hem abonelik bedeli hem de cihaz ve kurulum bedelleri yansıtılıyor. Bu hatanın düzeltilmesini ve faturanın doğru bir şekilde düzenlenmesini istiyorum.

Bayram 78 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi17 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; HD Kutu Kampanyası dahilinde 24 ay boyunca taksitlendirmeniz devam etmektedir. - Kampanya 01.01.2012 - 29.02.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır. - Kampanya kapsamında aboneler Teledünya Temel Paketine, Teledünya Üst Pakete ve Sinema paketlerine abone olabilecektir. - Abonelerin, seçecekleri hizmetlere 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur. - Kablo TV kurulum ücreti 24 ay taksitle aylık 2 TL bedelle abonelere yansıtılacaktır. - Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacaktır. - Teledünya Temel Pakete abone olan müşterilerimize 24 ay taksitle aylık 4TL bedelle; Teledünya Temel Pakete ve minimum SD sinema paketine aynı anda abone olan veya Teledünya Üst Pakete abone olan müşterilerimize 24 ay taksitle aylık 2 TL bedelle; Teledünya Üst Pakete ve aynı zamanda minimum SD Sinema Paketine abone olan müşterilerimize ise bedelsiz olarak HD kutu verilecektir. Kampanya detaylarınız için ; http://www.turksatkablo.com.tr/tv-suresi-biten-kampanyalar.aspx adresinden inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1689023 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön