Teledünya (Türksat) Faturamın Yarısını Hükumet Karşılasın!

Hakan P. |

İlk abone olduğumda 50 kanal var iken şimdi sadece hükumet yanlısı 30 kanal var. Madem böyle benden alınan paranın yarısını da almayın veya diğer yarısını hükumet karşılasın. Eksiltilen kanalların yerine yeni ve izlenebilir, aklı, fikri geliştiren ve örümcek bağlatmayan kanallar olursa sevinirim. Veya olmadı kanalların yarısı TRT diğer yarısı da Atv, Beyaz Tv gibi kanallar olsun bitsin.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  16:43

  Sayın Abonemiz;

  3933939 numaralı şikâyetinize istinaden;

  Aboneliğinizi başlatırken imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5.14. maddesi uyarınca “Türksat; kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon  kanallarını belirlemeye, kablo  hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.” 
  Türksat A.Ş. Yönetim Kurulu kararına istinaden şikayetinize konu kanallar yayından kaldırılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 13 Ekim
  12:31

  Sayın Abonemiz;

  3934167 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.