03 Ağustos 2015

Teledünya (Türksat) Faturamı Ödüyor Ama Hizmet Alamıyorum.

Abonesi olduğum Teledünya (Türksat) için 3 aydır sürekli sorun yaşıyor ve faturasını ödediğim halde hizmet alamıyorum. Ben sözleşme gereği üzerime düşüne kısmı yanı faturaları ödememe rağmen firmadan istediğim hizmeti alamıyorum. Çağrı merkezi açtığım kayıtları uygunsuz ve onayım dışında kapatıyor sorun giderilmediği için günlerce tekrar tekrar kayıt açıp sonuç almaya çalışıyorum.

Zorladığımda ise işine gelirse kullan işine gelmezse cezayı öde çık sistemden deniyor.

Btk'ya da şikayet ettim Ulaştırma Bakanlığı'na da şikayet edeceğim.

Böyle bir hizmet anlayışı olmaz son üç ayda 10 gün hizmet alamadım ama tam fatura ödedim.

Şu anda dün 23'de açtığım kaydım kapatıldı ama halen hizmet yok.

Hakan 188 Okunma

Cevaplar

 • Hakan06 Ağustos 2015

  Sinyal problemi kaydı açtığım gün gecesi giderildi, ancak halen izleyemediğim bedava olan ulusal kanalar var. Salı günü beni aramadan ve bir bilgilendirme yapmadan bir ekip evime gitmiş yardımcı bayanda eve almamıştır. Haber verilmeden insanların evlerine gidilemez, bu bir yerlerde yazıyor olmalı veya yazmıyorsa bence yazılmalı. Netice itibari ile halen tam hizmet alamıyorum.

 • Kablo TV Temsilcisi05 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3423074 nolu şikâyetinize istinaden adresinize ivedilikle teknip ekip yönlendirilmiş olup, ekip adrese ulaştığında eşinizin adreste olduğu ve sorunun ortadan kalktığını, yayının normal düzeyde olduğunu beyan ederek herhangi bir müdahaleye ihtiyaç duymamış olduğu tespit edilmiştir. Türksat kaynaklı sorunlardan dolayı yaşanan 1 günü aşkın hizmet kesintilerinde, ilgili dönemin faturası çıktıktan sonra fatura düşümü talep edebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi03 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3423074 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 18329088 nolu Üst Kurul şikayetinizin aktif konumda olduğu görülmektedir. İlgili şikayetinizin neticelenmesi beklenmekte olup neticelenmesi ile birlikte tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi03 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3423074 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön