Teledünya (Türksat) Faturaların Hatalı Gönderimi!

Hale E. |

Türksat kablolu tv paketimiz 49 TL.Geçen ay fatura 39 geldiğinde herhangi bir hata olup olmadığını sormak için müşteri hizmetlerini aradığımda genel bir kampanya yapıldığını ve abone süresiz bu kampanyadan yararlanılacağı bilgisi verildi hata olmadığı iletildi. Görüşmede bu eksik 10 TL diğer faturalara yansıtılıp yansıtılmayacağını sorduğumdaysa kesinlikle hata olmadığı bundan sonra 39 TL ödeneceği iletildi.
Ve bu ay ki faturam 59 TLdir...Trajikomik neden şaşırmadım acaba.Faturamın yanlış faturalandırılması yüzünden 10 TL fazla ödemeyeceğim acil faturamı 49, TLye düşürün eğer düşmezse aboneliğimi derhal cayma bedelsiz iptal edin.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  11:58

  Sayın Abonemiz;

  2754968 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek faturanız hakkında detaylı bilgi aktarımı sağlanmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 21 Ekim
  15:14

  Sayın Abonemiz;

  2754968 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.