Teledünya (Türksat) Fatura Öde Hizmet İsteme!

Mehmet Y. |

Servis hiçbir yerinde Teledünya yazmayan bir araçla kapıya geliyor zili çalıyor kaçıyor. Teledünya servisi olduklarını kimse anlamıyor, ben yöneticiyim komşular kim oldukları belli olmayan kişiler fotoğraf çekti gitti diye şikayete geliyor. (Ben apartmanda yöneticiyim.) Sonrada gittik evde yoklar diye rapor tutuyor. Müşteri hizmetleri sadece bunu tekrarlıyor. Muhatap yok yetkili yok, 52 TL. öde kanallarının yarısını seyretme teşekkürler Teledünya hizmet süper. Cızırtılı yayına ve müşteri hizmetlerinden aynı şeyleri dinlemeye devam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  02 Mayıs
  19:05

  Şikayetim giderilmediği gibi şu an internetimde çalışmıyor. Ben evdeyken servis gelmiş beni aramış ama bulamammış. Bu mu müşteri memnunuiyeti

 • 03 Nisan
  12:55

  Sayın Abonemiz;

  5221837 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde 01-04-2016 20:20 itibari ile web abonelik üzerinden 20695919 nolu Üst Kurul şikayeti oluşturduğunuz görülmekte olup incelemeler devam etmektedir.

  Şikayetinizi iletmiş olduğunuz platform üzerinden yetkili birimler tarafından yanıt verilecektir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 02 Nisan
  09:17

  Sayın Abonemiz;

  5221837 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.