Teledünya (Türksat) Fatura İhmalkarlığı!

Duygu C. |

Yeni nakil yaptırdığım Teledünya hizmetime çıkan 62 TL'lik faturamı ödeme merkezlerinden ödememe rağmen eski kullandığım tesisat no'sunda yine aynı borç bakiyesi gözükmektedir. Çağrı merkeziyle görüştüğümde hesaplarına ödeme geçmediğini söylediler ödeme yaptığınız yerle görüşün dediler, ödeme merkezine gidip sorunu söylediğimde ise onlar ödemeyi aldıklarını Türksat'ın faturayı düşmediğini söylüyorlar yani ben ne yapabilirim bu durumda diye sorduğumda "ödeme yapmanız gerekiyor"tekrar diye bir cevap aldım sizden böyle bir şey nasıl olabilir ve getirdiğiniz çözüm daha bir mükemmel tabi. Memnun olduğum hizmetten soğumama sebeptir bunlar ve hala bir çözüm getirilmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  13:15

  Sayın Abonemiz;

  3681807 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan konu hakkında detaylı bilgi edinilmiş bulunmaktadır.

  Fatura ödeme merkezleri ile anlaşmamız olmadığından dolayı ödemelerinizin ödeme merkezi tarafından sistemlerimize yansıtılması halinde tarafımızdan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 09 Eylül
  11:27

  Sayın Abonemiz;

  3681807 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 09 Eylül
  09:48

  Sayın Abonemiz;

  3681807 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.