09 Temmuz 2015

Teledünya (Türksat) Doğum Günü Hediyesi Olan Kanalları İzleyemiyorum!

Doğum günümü kutladınız teşekkürler. Gelen mesajda 3 gün boyunca bütün kanalları şifresiz izleyebilirsiniz yazıyor. Fakat kanallar şifreli hala. Uygulamadığınız şeyleri neden yapacağınızı iddaa ediyorsunuz?

Fikret 762 Okunma

Cevaplar

 • Fikret'in Teşekkür Mesajı31 Ağustos 2015

  İlgi ve lakalarından dolayı teşşekkür ederim.

 • Kablo TV Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3359256 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde standart (HD yayını desteklemeyen) Teledünya cihazı kullandığınız görülmektedir. Cİhazınızın SD bir cihaz olması sebebi ile Üst Paket ve Altın Sinema Paketinde yer alan HD kalitesindeki yayınları izleyememektesiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3359256 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Fikret09 Temmuz 2015

  Doğum günümü kutladınız teşekkürler. Gelen mesajda 3 gün boyunca bütün kanalları şifresiz izleyebilirsiniz yazıyor. Fakat kanallar şifreli hala. Uygulayamayacağınız şeyleri neden yapçağınızı İddaa ediyorsunuz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön