Teledünya (Türksat) Cihazım Arızalı Yayın Alamıyorum!

Osman Ç. |

Garantide bulunan Teledünya cihazım bozuldu. Türksat yetkilileri, geldi 15 gün içerisinde dönüş yapılacak dedi. Aradan 3 ay geçti, orada da cihaz yok, yayını izleyemiyorum, üstüne bide fatura gönderiyorlar.

Türksat arayınca da, anlaştığımız teknik firma değişti, yeni firmanın bilgileri bizde yok, yeni firma arayana kadar mecbur bekleyeceksiniz yanıtı alıyorum. Binlerce kez aradım Türksat'ı verdikleri tek cevap, ürününüzü bulamıyoruz mecbur bekleyeceksiniz. Yerine muadil ürün verelim dediler ilk 1 ay sonunda, sonra oda yok, aradım muadil ürün ne oldu diye, Türksat'ın Teledünya cihazı bitmiş veremiyorlarmış, ne diye satıyorsun o zaman Teledünya'yı?

Etiketler :

Decoder / Receiver Yayın İzleyememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  10:41

  Sayın Abonemiz,

  2112322 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup Teledünya cihazınızın tarafınıza teslim edildiği belirtilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 13 Kasım
  14:07

  Sayın Abonemiz,

  2112322 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla