13 Kasım 2013

Teledünya (Türksat) Cihazım Arızalı Yayın Alamıyorum!

Garantide bulunan Teledünya cihazım bozuldu. Türksat yetkilileri, geldi 15 gün içerisinde dönüş yapılacak dedi. Aradan 3 ay geçti, orada da cihaz yok, yayını izleyemiyorum, üstüne bide fatura gönderiyorlar.

Türksat arayınca da, anlaştığımız teknik firma değişti, yeni firmanın bilgileri bizde yok, yeni firma arayana kadar mecbur bekleyeceksiniz yanıtı alıyorum. Binlerce kez aradım Türksat'ı verdikleri tek cevap, ürününüzü bulamıyoruz mecbur bekleyeceksiniz. Yerine muadil ürün verelim dediler ilk 1 ay sonunda, sonra oda yok, aradım muadil ürün ne oldu diye, Türksat'ın Teledünya cihazı bitmiş veremiyorlarmış, ne diye satıyorsun o zaman Teledünya'yı?

Osman 131 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz, 2112322 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup Teledünya cihazınızın tarafınıza teslim edildiği belirtilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected]at.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz, 2112322 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön