09 Mayıs 2013

Teledünya (Türksat) Cihaz Yazılım Sorunu!

Benim Sorunum 1 ay önce Teledünya'dan kampanya ile aldığım Next Hc12 marka set top boxda kaydettiğim programları bilgisayarımda izleyememem. Bu sorunu dile getirmek amacı ile müşteri hizmetlerini aradım telefon numarası verdiler , verdikleri numarayı aradım tekrar numara verdiler böyle 1-2 numara sonra bu işlerden anlayan birine denk geldim. Konuştuğum kişi bana bu özelliğin yeni sürümler ile kaldırıldığını söyledi. Bu dertten internette muzdarip olan birçok kişi gördüm ve kayıtta bilgisayar formatı için kaydetme seçeneğinin getirilmesini istiyorum.

Doğugün 247 Okunma

Cevaplar

 • Doğugün 07 Eylül 2013

  Sorun hala devam ediyor.3 ay geçti hala yazılım güncelleyip sorunu çözemediler.

 • Doğugün 27 Haziran 2013

  Şikayeti belirttikten 1-2 gün sonra yapamayacaklarını söylediler. Hiç memnun değilim programları kaydedip bilgisayarımda izleyemiyorum.

 • Kablo TV Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz; 1787357 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Doğugün 09 Mayıs 2013

  Çözülürse gayet iyi olur diğer platformlarda böyle saçma bir sorun yok bazen meşgul oluyorum sevdiğim programı kaydedip iş yerinde izlemek istiyorum ama codec hatası veriyor. Googleda Teledünya Kayıt Sorunu olarak aratırsanız güncel sorunları görebilirsiniz.Son olarak kaç gün içinde sorun çözülür ?

 • Kablo TV Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sayın Abonemiz; 1787357 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön