Teledünya (Türksat) Çalışanlarının Yaptığı Saygısızlık!

Gökhan A. |

Bugün bağlattığımız fiber internet ve televizyon hizmeti ile ilgili ortaya çıkan sorunu, dinlemeyip standart, hatta saygısız cevaplar veren Teledünya (Türksat) çalışanları nedeni ile hizmet sağlayıcımızı değiştirdiğimiz için pişmanız. Sorunumuz çözülmedi hatta anlaşılamadı bile. Bu kadar seviyesiz elemanları çalıştıran bir firmanın gönderdiği elemanları da evimize sokmak konusunda endişelerimiz bulunmaktadır. Bağlantımızı yapan kişinin yaptığı hata nedeni ile aynı binada hizmet alan insanların bağlantıları da etkilenmiştir. Soruna çalışanların bilgi eksikliği ve saygısızlıkları neden olmuştur. Konunun bir an önce çözülmesini rica ederiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  11:24

  Sayın Abonemiz;

  4036779 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize 19282208 nolu şikayet kaydı oluşturularak detaylı bilgi iletilmiş bulunmaktadır.

  Şikayet kaydınızın neticelenmesi ile birlikte Çağrı Merkezimiz üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 26 Ekim
  10:21

  Sayın Abonemiz;

  4036779 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.