02 Mayıs 2013

Teledünya (Türksat) Borcunu Ödediğim Halde Yayın Alamıyorum!

Türksat kablo tv internet ve Teledünya gibi teknoloji hizmeti veriyor. Faksı çalışmıyor, internet hizmeti vermesine rağmen e-posta ile belge işlem alamıyor. Borcundan dolayı kesilen hizmetler için ınternet bankacılığından ödeme yaptım. Hizmetin açılması için dekontu faks çekmemi istediler. 1.5 saattir faksı gönderemedim yani teknoloji satan kurumun faksı çalışmıyor.

Ufuk 94 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 03 Ağustos 2013

    Umudumu kestiğim aboneliği sonunda bıraktım ve başka bir servis sağlayıcıya geçtim. İnternetim de düzgün çalışıyor televizyonum da. Sadece bilgi sormak için aramak durumunda kaldığım müşteri hizmetlerine 30 saniye içinde ulaştım toplam 2 dakika içinde işlemlerim tamamlanmıştı. Türksat belki rakiplerini inceleyerek nasıl hizmet verilebieceği hakkında fikir elde edebilir.

  • Kablo TV Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1774050 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm incelemeler gerçekleştirilmiş olup faksınızın ilgili birime ulaştığı 01.05.2013 tarihinde hizmetiniz aktif konuma geldiği tespit edilmiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön