Teledünya (Türksat) Bitmeyen Arızalar!

Alper Ç. |

Her sene olduğu gibi doğum günü hediyesi olarak 3 günlük tüm kanallara erişim hediyesi sonucu kartım bloke oldu. Ve 3 gündür sadece aktivasyon bekliyorum, cihazı açıp kapatmamın söylenmesi dışında herhangi bir yardım da da bulunulmadı. Arıza kaydı oluşturuluyor ekip yönlendiriliyor ama gelen ekipte benlik bir şey yok deyip çekip gidiyor.

Faturaların zamanında ödenmesi konusundaki ilgi ve alakanızı arızaların giderilmesi konusunda da görmek isterim. Bu süre içerisinde her gün düzenli olarak şikayetiniz ilgili birime iletildi bekliyoruz cevabı aldım ilgili biriminiz başka hangi konularla ilgileniyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Ç.
  07 Mayıs
  23:29

  Hee he

 • 21 Nisan
  10:08

  Sayın Abonemiz;

  5239729 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup sorunun giderildiğine dair teyit alınmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 05 Nisan
  14:18

  Sayın Abonemiz;

  5239729 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 05 Nisan
  09:16

  Sayın Abonemiz;

  5239729 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.