02 Temmuz 2015

Teledünya (Türksat) Bir Haftadır İnterneti Kullanamıyorum.

Bir haftadır internetimi kullanamıyorum. Sinyal, hız ve kopma sorunu yaşamaktayım. Çağrı merkezi ile yaptığım konuşmalarda bölgesel olarak sinyal sorunu yaşanmakta olduğunu sorunun buradan kaynaklandığını söylüyorlar. Ancak sorun ne zaman giderilecek bilmiyorlar.

Bir hafta içinde 4-5 kez arıza kaydı bıraktım. Kayıtlarda gelecek teknik servis tarafından modemimin kontrol edilmesini ve hızımın incelenmesini rica etmeme ve çağrı merkezi yetkilisinin bu kaydı kaydetmesine rağmen bir kez dahi teknik servis gelerek modemimi kontrol etmedi ve hız incelemesi yapmadı. İnternet hizmeti çok kötü. Dahada kötüsü sorunun giderilmesi konusunda Uydunet (Türksat) 'ın ilgisiz kalması hepsinden daha kötü.

Ekrem 572 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem31 Temmuz 2015

  Tarafıma bilgi veren olmadı. Lanet olsun böyle internete...

 • Ekrem08 Temmuz 2015

  Sözüm ona Türksat tarafından arızanın giderilmesi için tüm çalışmalar başlatılmış. Ben 25 Haziran 2015 tarihinden bu yana internet kullanamıyorum ve arızamın giderilmesi için hiçbir çalışma yapılmadığı düşüncesindeyim. Türksatın büyük ve kurumsal bir firma olduğunu sanıyordum. Ancak 13 gündür arıza kaydı bırakmama rağmen bir kez firma tarafından aranıp derdim sorulmadı. Müşteri memnuniyeti sıfır derece kötü. Yazıklar olsun Türksata. Halen internetim bozuk ve hizmet alamıyorum.

 • Ekrem04 Temmuz 2015

  sorunun giderilmesi için çalışmalara başlandığı ve tarafıma bilgi verileceği yazılı. ancak sorun giderilmediği gibi ilgilenen yok. bu kadar kötü bir kurum ve hizmet olmaz. . bari arayıp bilgi verme nezaketinde bulunun...

 • Kablo TV Temsilcisi04 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3344056 nolu şikâyetinize istinaden yaşanan bağlantı problemine ekiplerimiz tarafından müdahale sağlanmaktadır. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte sorununuzun devamı halinde 7/24 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilir dilerseniz duruma ilişkin detaylı kontrol sağlayabilmemiz için www.sikayetvar.com üzerinden tarafımıza bilgi iletebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi02 Temmuz 2015

  Sayın Abonemiz; 3344056 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön