12 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Bilgim Dışında Taahhüdüm İptal Edilmiş!

Şubat 2014'de bitecek olan Uydunet ve Teledünya taahhüdünü iptal edip benden taahhüt iptali için 340 TL fatura talep edilmesine istinaden telefonla ve maille şikayet belirtmeme rağmen halen bir cevap çıkmadı. Benim rızam dışında hem taahhüt iptali yapıp hemde size en kısa sürede dönüş yapacağız diyorlar. Telefonla şikayet üzerinden 3 gün geçti ve tekrar aradım size dönülecek deniliyor fatura ödeme tarihi geldi halen bir cevap oluşturulacak. Yaklaşık 4 yıldır bu hizmetten yararlanan bir abone olarak ( şimdiye kadar memnun) halen bir cevap bekliyorum. Bana siz faturayı ödeyin zaten halledilince borçtan düşer deniliyor. Ben niye aboneliğim bitmesine 5 ay kala iptal edeyim, hatalarını düzelmelerini bekliyorum.

Tarık 138 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi30 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 2007971 Şikayetinize istinaden gerekli kontroller gerçekleştirilmiş olup mağduriyet ödemeniz için tarafınızla iletişime geçilerek ilgili bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Tarık15 Eylül 2013

  Daha cevap vermediler

 • Tarık12 Eylül 2013

  Ben aradığım ve mail attığımdada aynı mesaj verildi sonuç halen yok....bakalım bu en kısa sürede dönme işi nasıl olacak

 • Kablo TV Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 2007971 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön