11 Şubat 2014

Teledünya (Türksat) Bilgilendirme Yapmadı

Teledünya'ya yapmış olduğum şikayet üzerine 223**** numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Cevap geldi 1 ay geçti ama bilgilendirme yapılmadı.

Abdullah 124 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2287643 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede ses kayıtlarının dinlendiği ve sinema paketinizle ilgili hatalı işlem gerçekleştirildiği bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Mağduriyet durumunuzla ilgili detaylı bilgilendirme yapılarak sinema paketinizin onayınız doğrultusunda iptali gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2287643 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön