22 Ekim 2015

Teledünya (Türksat) Bilgi Verilmeden Yayınlarda Ki Kanal Eksiltme ve Çağrı Merkezine 2 Haftadır Ulaş

Ben çok uzun zamandır Teledünya (Türksat) kablo ve teledünya abonesiyim. Nasıl bir kurum anlayışı var ki bilgi vermeden teledünya yayınları içinden bazı kanalların eksildiğini gördüm. Size ulaşmaya çalışmama rağmen ne yazık ki çağrı merkezine ulaşmak mümkün değil sürekli meşgul. Şimdi size sormak isterim taahhüdü yaparken benden onay izni nasıl alınıyorsa ve ben verilecek yayın karşılığında para ödüyorsam yayından kaldırılacak kanallarında tarafıma bilgi verilmesini isterdim. Bu arada ben eksik kanallara rağmen aynı üyelik ücreti ödüyorum. Kabul edilemez. Benden tahsil edilen paranın yayının eksilmesinden itibaren ücret indirimi istiyorum yoksa iptal edilsin üyeliğim.

Numan 206 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4013703 numaralı şikâyetinize istinaden; Aboneliğinizi başlatırken imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5.14. maddesi uyarınca “Türksat; kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon  kanallarını belirlemeye, kablo  hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.”  Türksat A.Ş. Yönetim Kurulu kararına istinaden şikayetinize konu kanallar yayından kaldırılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4013703 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön