10 Şubat 2015

Teledünya (Türksat) Bağlantı Aparatı Takılmadı.

Teledünya (Türksat) temel paket gülümseten kampanyadan aldığım HD kutunun bağlantı aparatını yapmadılar servis elemanını aradığım halde bana yol gösteren servis elemanına karşılık olarak Teledünya (Türksat)'ın çağrı merkezini ne zaman arasam ya servis ile saatlerimiz uyuşmuyor ya da sistemleri kilitlenmiş oluyor.

Ücretini ödemiş olduğum HD kutudan hizmet alamadığımı söylediğim çağrı merkezinin ne işe yaradığını 3 yıldır anlayamadım not alma yok. Online sistem çalışmayınca müşteri bile değilsiniz sistemde yok deyip başından salıyorlar. Gereğinin ivedilikle yapılmasını istiyorum.

Özkan 1.332 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi16 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3036986 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorunun giderildiğini belirtmeniz üzerine tarafımızdan farklı bir işlem gerçekleştirilmemiştir. İletmiş olduğunuz konular ile ilgili 16667638 nolu kayıt oluşturulmuş olup yetkili birim ve kişiler ile paylaşılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi11 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3036986 nolu şikâyetinize istinaden kurulum ekipleri ile görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirme yapabilmek için tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Şikayetinize istinaden kaydınız oluşturularak adresinize teknik servis yönlendirilmesi gerçekleştirilmiştir.Konu ile ilgili müdahale 5 saat içerisinde gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi11 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3036986 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup konu ile ilgili kurulum ekipleri ile görüşülerek tarafınıza konu hakkında bilgilendirme yapılacağı bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi10 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3036986 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön