17 Ocak 2014

Teledünya (Türksat) Asılsız Kurulum İddası!

Uydunet ve Kablonet hizmeti aldığım daha doğrusu alamadığım firma Türksat, sözüm ona 30 aralık'da evime modem ve reciever kurduğunu iddia ediyor. Hatta İnternet aboneliğimi iptal ettirmek istediğim zaman 421 TL para istiyorlar kurmadıkları cihazlar için. Şikayet kaydı oluşturuyorum, her gün arayıp sormam gerekiyormuş, bir gelişme var mı diye.

Namık 324 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz; 2240583 numaralı şikayetiniz ile ilgili 06.02.2014 tarihinde iletişime geçilerek sistemsel sorundan kaynaklanan sorunun giderildiğine dair Teledünya Temel Paket - SD Sinema Paketiniz ve Uydunet 10 Mbps 20 GB KOTALI tarifeniz üzerinde taahhütünüz bulunmadığı bilgisi iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Namık 22 Ocak 2014

    basit bir üyelik sorgulaması yapacaksınız, kaç gündür bekliyoruz. kurulumu yaptığını iddia ettiğiniz Metrobil isimli firma ile görüştüm, adamlar Türksat'a kurulum yapıldığı yönünde bilgi verdiklerini kesinlikle kabul etmiyorlar. sistemlerinden bakıp kurulum yapılmadı, cihaz teslim edilmedi, abone paket yükseltmeyi iptal etti diye kaydı görüyorlar ama siz bu bilgilere ne hikmetse 2 haftadır erişemiyorsunuz.

  • Kablo TV Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2240583 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön