Ercan D. Teşekkür Mesajı

sorunum çözüldü fakat, ara ara bağlantı kopukluğu yaşıyorum yinede...

Teledünya (Türksat) Arızam Çözülmedi!

Ercan D. |

7 Eylül 2014 tarihli arızam halen çözülmedi. ne yaptıysam hiçbir işe yaramadı. Türksat tarafından resmen dolandırılıyorum. Genel Müdürlüğe dilekçe vermeme rağmen arıza devam ediyor. Taahhütte imza atıldıktan sonra mağduriyet başlatıyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan D.
  12 Nisan
  23:41

  Güya çözül denilen sorunum, neredeyse 1 yıldır devam ediyor. Anlık kopmalara bir türlü çare üretilmedi...
  Lütfen dikkat Kimse Teledünya üyeliği yaptırmasın, her şey üyelik yapılıncaya kadar, hizmet ve destek sıfır...

 • Ercan D.
  08 Kasım
  10:32

  Kesinlikle memnun değilim.. 7 Eylül 2014 tarihinde start alan sorunum Ekim sonu gibi, kendi imkanlarım doğrultusunda, tam sağlıklı olarak düzeltilemesede, idare edecek şekilde halledildi, fakat şunu tekrar tekrar belirtmek istiyorum.. Türksattan internet tv, gibi hizmetini almadan önce çok dikkatli olmak gerekiyor. ben büyük bir hata yaptım, ve cezasını çekiyorum..
  Yaşadığım arıza neredeyse 3 ay gibi bir sürece girmek üzereyken, 44 0126 dan arayıp sorununuz çözüldümü gibi, boş beleş kelimeler yapıyorlar.. gülermisin ağlarmısın...
  Türksat = Mağduriyet, açılımı budur arkadaşlar...

 • 25 Ekim
  17:57

  Sayın Abonemiz;

  2746843 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda; yönlendirilen arıza ekipleri tarafından daire içi bağlantılarınızın düzenlenerek, modem sinyal değerlerinin ideal aralığa getirilerek sorunun giderildiği tespit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Ercan D.
  18 Ekim
  10:55

  sorunum çözüldü fakat, ara ara bağlantı kopukluğu yaşıyorum yinede...

 • 15 Ekim
  13:58

  Sayın Abonemiz;

  2746843 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 14 Ekim
  11:13

  Sayın Abonemiz;

  2746843 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.